Scafset Fincanlı İskele Sistemi

SCAFSET® Fincanlı İskele Sistemi döşeme altı taşıyıcı iskele olarak veya çeşitli yapılarda çalışma iskelesi olarak kullanılan bir iskele sistemidir. Yatay eleman, düşey eleman, yürüme platformu parçaları ile bir çok aksesuardan oluşur. Bağlantılar dikey elemanlarda bulunan fincanlara yatay elemanlarda bulunan bademlerle bağlanır. Kurulumu, nakliyesi, stoklanması kolaydır. Yapı şekline göre kolayca şekillendirilebilir. Bu nedenle endüstriyel tesislerde, petrol rafinerilerinde, tersanelerde, inşaatlarda, eğlence sektörlerinde ve geçici tribün gereksinimi duyulan konser yada spor alanlarında tercih edilir. Sistem korozyona dayanıklı daldırma galvaniz yapılmaktadır. SCAFSET® Fincanlı İskele Sistemi TS - EN 12810 normlarına uygun ve sertifikalı bir üründür.
 
 
SİSTEM ÖZELLİKLERİ
 
Fincan Tipi İskele Sistemi, yatay ve düşey elemanlardan oluşur.
Dikmelerdeki bağlantılara bir seferde 4 adete kadar yatay bağlantı her yönde yapılabilir.
Fincan aparatına yapılan bağlantı için herhangi bir bağlantı elemanına gerek yoktur.
Tek bir çekiç darbesi ile kolayca kurulup sökülür. Bağlantı elemanı kullanılmadığı için zamandan, işçilikten ve maliyetten kazanılır.
İstenilen yükseklikte ve genişlikte emniyetle kullanılabilir.
Dikmeler 0,5 metre ile yatay eleman bağlandığında, 6 ton taşıma kapasitesine sahiptir.
Yürüme platformları güvenlik için ferfore delikli olarak üretilir. Yürüme platformları özel bağlantı kilidi ile sisteme güvenli bir şekilde monte edilir.
Her eleman gazaltı kaynak robotlarında otomatik olarak üretilir.
Birleştirme elemanları dikey elemanlara sabitlenmiştir.